Adwords Sınavı Çıkmış Sorular – GOOGLE Reklamcılığının Temelleri + Arama Ağı Reklamcılığı + Görüntülü Reklamcılık + Raporlama ve Analiz

Perşembe, Ocak 19, 2012 11:29
Kategori: reklam

GOOGLE Fırmasının isteği üzerine satış durdurulmuştur.

Bildiğiniz gibi Google daha kalifiye eleman yetiştirmek için reklam yöneticisi olmak isteyenleri sınava sokuyor. Bu sınav sonunda hangi alanda uzmanlaşmak istiyorsanız o alanda sınava giriyor ve başarılı olursanız sertifikanızı alıyorsunuz.

Bu sınava hazırlanırken Google’ın bir çok eğitim metaryelinden faydalanabilirsiniz. Ancak insan yinede örnek soru görmek istiyor. Bende bu eksiği gördüm ve Google Reklamcılığı Temelleri Sertifikası için sınavda sorulan soruları not aldım. Bu notun sınav öncesi hazırlık yapmak isteyenler için satıyorum.

Amacım hazırcılığa konup Adwords gibi kaliteli bir hizmeti, kalitesiz yöneticiler yüzünden katletmek değildir. Onun için sınav sorularınun cevabı işaretli değildir. Sınav sorularını alan kişilerin önceden bu soruların doğru cevabını kendilerinin bulması gerekiyor.

Güncel: Toplam bir çok kişiye satılmıştır. Sınava girenler yüksek başarı elde edip, sertifikalarını aldı. Satış Devam ediyor… (Güncel:01/09/2012)

50$ olan sınav ücretinin boşa gitmesini istemiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

 • Arama Ağı Sorular            -> 109 soru – 40 TL
 • Reklamcılığın Temelleri  -> 113  Soru – 40 TL
 • Görüntülü Reklamcılık    -> 110 Soru – 40 TL
 • Raporlama ve Analiz       -> 100 Soru – 40TL

1 Tanesi 40 TL

2 Tanesi 70 TL

3 Tanesi 90 TL

4 Tanesi 100 TL

Tamamı Orjinal bir-birinden farklı 432 soru sadece 100 TL

Neden Sertifika Almalısınız ?

 1. Sertifikayı aldığınız anda Google size 20 adet kupon gönderir.
 2. Türkiye de yaptığı eğitim, konferans gibi bir çok sosyal olaya sizi çağırır.
 3. Google çalışanlarıyla bizzat siz iletişime geçersiniz.
 4. Kalifiye yönetici olacağınız için hesaplarınız daha ıstıkrarlı ve güvenilir olur.
 5. SEM işine girebilirsiniz. Google bu konuda sizi teşvik edecektir
 6. İş arıyorsanız sertifikanızı kullanabilirsiniz

ornek1 Adwords Sınavı Çıkmış Sorular  GOOGLE Reklamcılığının Temelleri + Arama Ağı Reklamcılığı + Görüntülü Reklamcılık + Raporlama ve Analizsorular Adwords Sınavı Çıkmış Sorular  GOOGLE Reklamcılığının Temelleri + Arama Ağı Reklamcılığı + Görüntülü Reklamcılık + Raporlama ve Analiz

Tüm sorular 1336*768 çözünürlükte ve sizleri yanıltmaması için şık işaretlemesi yapılmadan screen edilmiştir Sınava girdiğinizde aynı sorularla karşılaşacaksınız.

Yüksek başarı göstermek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır.

İletişim: yesersin@yahoo.com yada İletişim sayfası

Ödeme şekli: İŞ Bankası , Ziraat Bankası, YapıKredi Bankası aracılığı ile yapılacaktır. (Misli hesabı da aktiftir.)Pazarlık yada takas söz konusu değildir.
Kendi sitenden bir yanıt, veya geri bildirim gönderebilirsin.

1 Yorum “Adwords Sınavı Çıkmış Sorular – GOOGLE Reklamcılığının Temelleri + Arama Ağı Reklamcılığı + Görüntülü Reklamcılık + Raporlama ve Analiz”

 1. seo ekibi :

  Ağustos 7th, 2012 12:43 pm

  kesinlikle alınması gerekir bence, adwords yeni bir gelir kapısı oldu firmalara, gayette iyi gelirler bırakıyor, bence bu set alınmalı.

Yorum Yaz