Elektrikli battaniye ile sevişmek – Kullanımı

Perşembe, Aralık 16, 2010 3:04

Yazıya başlamadan önce açıklamam gereken bir nokta var oda şudur ki; büyük ihtimal elektirikli battaniye fiyatlarını veya kullanımını arıyorsunuz. Böyle bir şey yazarmıyım karar vermedim daha. Ama bu yazı içersinde bilgi kırıntıları olacaktır. Onları Hansel ve Gretel gibi ektim amma velakin kaybolmuş olabilirler.

Konuya girecek olursak -ki girmemizde fayda var- malum kış aylarındayız. Güneş , bir yıllık periyodik uzaklığına kavuştu ve dötümüz donmaya başladı.

Döt donması , döt korkusundan iyidir diyerek olaya farklı bir bakış açısı getirmeye çalışsam da aslında öyle değil. Üşüyen her bünye bir sıcak yorgan, sıcak bir kalorifer arar. Kimisi bulur sevinir kimisi bulamaz dertlenir.

clip image0051 210x300 Elektrikli battaniye ile sevişmek   Kullanımı

Isınmanın bin türlü hali var; iki tane yorgan, sıcak su şişeleri (bu benim keşfimdir bi ara anlatırım), kalın giyinmek, evi yakmak, sevişmek vs. Bunlardan en güzeli , adını saygıyla andığım, elektrikli battaniyedir.

Ben yeni tanıştım, kabul. İlişkimiz dün başladı. Bugün devam edecek; sanıyorum ki artık terk etmeyeceğim onu. Battaniye dediğime bakmayın; üstüne almıyorsun bunu. Direk altına seriyorsun, fişi takıyorsun.  Sıcaklığını 2. kademeye alıp, yatağı kapatıp benim gibi ısınmasını beklerken blog tutuyorsun :)

Dün geceki ilişkimizden bahsetmek istiyorum. Malum öğrenciyiz hala ! Sınava çalışırken soba yetmez oldu. Dediler ki sınava hasta girme, sıcak tut kendini. 9 günlük makarna parasına kıydım  aldım elektrikli battaniyemi. Serdim altıma. Yattım üstüne bir gece.Ohh miss.

Sıcaklığı harıka, vucüdü gevşetiyor, rahatlatıyor. Sabah kalkması, terk etmesi zorda olsa sınav var denilince ayrılmak gerekiyor. O gece ısıttı beni. Ama yorgan yamuk yaptı. Yeni bi yorgan aldım, odun gibi eğilip bükülmüyor. Azcık eskitmek gerekiyor. Sağdan soldan soğuk hava alsa da battaniyem işe yaradı. Sabaha karşı 2. kez açtım ve mutlu bir şekilde sınava gittim.

Tavsiye ederim gençler, anneler, ablalar, dayılar… Kullanın onu.

Çok para değil sadece 20 TL :)  Bedava ya…
Kendi sitenden bir yanıt, veya geri bildirim gönderebilirsin.

Yorum Yaz