Bilgisayar hayatımızı nasıl kolaylaştırıyor?

Pazar, Mayıs 23, 2010 15:53
Kategori: reklam

Hiç bilgisayarın hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını düşündünüz mü? Bilgisayarla hayatımıza giren birçok yenilikle beraber, hayatımız ne kadar da kolaylaştı. Mesela Son dakika haberlerine anında ulaşabiliyoruz. Bizi ilgilendiren gelişmeleri çok hızlı bir şekilde öğrenebiliyoruz. Bütün dünyada neler olup bitiyor hepsini yakından takip edebiliyoruz. Artık bir şeyi öğrenmek için onlarca ansiklopediye bakmak zorunda değiliz.

Bilgisayarın sağladığı kolaylıklar bunlarla sınırlı değil. Ayrıca MSN, Facebook gibi programlar sayesinde arkadaşlarımızla istediğimiz zaman görüşebiliyoruz, resimlerimizi, müziklerimizi onlarla paylaşabiliyoruz, yeni arkadaşlar edinebiliyoruz.

facebookhaberleri Bilgisayar hayatımızı nasıl kolaylaştırıyor?

Vakit geçirmek ve eğlenmek için de yine bilgisayarı kullanıyoruz. magazin haberlerinden mi hoşlanıyorsunuz? O zaman hemen bilgisayar başına geçin. Çeşitli oyunlar oynayarak eğlenin. Yeni yemek tarifleri, alışveriş, güzellik ipuçları… Hepsini internette bulabilirsiniz. Kaçırdığınız dizileri izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da yeni filmler hakkında bilgi edinebilirsiniz veya indirebilirsiniz.

Hafta sonu yapacak bir şeyler mi bulamıyorsunuz. İnternetten tiyatro ve sinema seanslarına bakabilir, yer ayırtabilirsiniz, uçak bileti alabilir, oteller için rezervasyon yapabilirsiniz.

Bütün bunların dışında daha birçoğu… Her şey bir ‘tık’ ötemizde.
Kendi sitenden bir yanıt, veya geri bildirim gönderebilirsin.

Yorum Yaz